Sağlık

CİNSEL İLAÇLAR ZARARLI MI?

Cinsel ilaçlar zararlı mı

Cinsel ilaç Kullanımı

Cinsellik ve cinsel güç arttırmak toplumumuzda ve tüm dünyada rağbet gören olaylardan birisi olarak bilinmektedir. Özellikle erkeklerde cinsel iktidar problemleri oldukça bilinen bir problem ereksiyon problemleri ile ilgili veya cinsel isteksizlikle alakalı pek çok ürün piyasa da olmakla beraber her birinin de kullanımı oldukça yaygındır. Cinsel uyarıcı ürünler birçok hastalıklı kişinin sorunlarına çözüm olsa da zararları da oldukça fazladır.

Cinsel Ürünlerde Oral ilaçlar

Oral yani ağız yoluyla alınan ilaçlar doğrudan ereksiyon problemlerine etki etse de bununla beraber baş ağrısı burun tıkanıklığı ve mide bulantısı gibi pek çok yan etkisiyle beraber vücudunuzda yayılıyor. Ayrıca kapsül şeklinde olanların ışık hassasiyeti ve kalp krizi gibi kötü sonuçlara yol açtığı da gözlemlenmektedir. Bel altı ve kasıklarda da çok fazla ağrıya sebep olarak damar tıkanıklıklarınızı da ortaya çıkarabiliyor. Bu yüzden 20 mg’dan fazlasının alınması gibi durumlarda cinsel ürünlerde oral ilaçların faydası kadar zararıda bulunmaktadır. Bu ilaçları doktora danışmadan size uygun olduğuna emin olmadan kullanmamanız gereklidir. Viagra gibi aslen kalp ilacı olan fakat cinsel uyarıcı olarak da kullanılan ilaçlar aldıkları ilaç sonrası damar tıkanıklığı ve yan etkilerinden şikayet edebilirler. Bu durum ölümle sonuçlanabilir. Düşük tansiyon ile kendisini gösteren ve ölüme kadar götürebilecek bu oral ilaçları cinsel güç için kullanmadan önce mutlaka doktor kontolünde olmalısınız.

Damardan Alınan Cinsel Uyarıcı İlaçlar

Oral yolla alınan cinsel uyarıcı ilaçlar gibi doğrudan ve vücuda daha hızlı yayılması sağlanan damardan kan yoluyla kullanılan ilaçlar da günümüzde kullanılan ilaçlar arasındadır. Bu damardan alınan cinsel uyarıcı ilaçlar damarları genişleterek enjeksiyon yoluyla tedavi ve uygulamadır. Bu şekilde de ereksiyon sorunlarına çözüm aranabilmektedir. İnsan vücudu ancak işlevlerini yerine getiremediği takdirde bu ilaçlara ancak doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Eğlence amaçlı veya kendi cinsel hazzını zevk uğruna çoğaltmak için asla hiçbir şekilde uyarıcı ilaçlar kullanılmamalıdır. Bu şekilde ancak kendi bedeninize zarar vermiş olacağınızı bilmelisiniz. Ereksiyon sorunları doktor kontrolünde size uygun olan tedavi şekli ile çözülebilir. Bunun dışında bir ürün kullanmak kesinlikle zararlıdır.

internet Üzerinden Alınacak Oral veya Damardan Alınan Cinsel ilaçlar Faydalı mı?

Cinsel iktidarsızlık sorunu sağlıkla ilgili bir problemdir. insanlar kendi kendine teşhis koyarak hangi ilacı kullanacağına karar veremeyeceği gibi, sizi görmeden tedavi etmeden, probleminizin ne olduğunu tam olarak bilmeden tedavi amaçlı sizlere ilaç yazamaz, veremez, öneremez. Kati süreçle bunu unutmayınız. Buna bağlı olarak da bu tarz ilaçları kesinlikle sadece kulaktan dolma bilgilerle internet üzerinden temin etmeye çalışmayınız. internetten satılan cinsel iktidarsızlık veya diğer sorunlar için iyi geldiği söylenilen oral veya damardan alınacak hiç bir ilacı temin etmeye ve kullanmaya çalışmayınız.

Bu tarz problemlerinizde, sağlığınıza doğruda etki edecek durumlarda sadece ve sadece doktora görünerek, doktorunuzun uygun gördüğü taktirde ilaç kullanımına yöneliniz. Kısacası internet üzerinden hiç bir ilacı satın almanızı ve kullanmanızı önermiyoruz, önerenlerden de uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.